Biorythme – 100% přírodní deodorant

Ještě do nedávna jsem používala klasické deodoranty z drogérie. Nejraději jsem měla Dove pro jeho nenapodobitelnou vůni mýdla a funkční Rexonu Antiperspirant Maximum stress control. Fakt jsem obojí zbožňovala, ale říkala jsem si, že by bylo vhodnější přejít na menší zlo – přírodní deodorant. A nejlépe netoxický.

Já bych Vám strašně ráda napsala, že jsem těch přírodních deodorantů vyzkoušela habaděj a že po tom všem srovnávání mi nejlépe vyšel Biorythme, ale pravdou je, že jsem zkusila jen ten a zamilovala jsem se natolik, že už nic jiného prostě zkoušet nechci.

Voní táááák krásně, až se mi z toho točí hlava. A jo, koupil si ho i Blondýn a to už něco znamená, protože není vůbec levný a můj muž strašně nerad zbytečně utrácí.

Balení jsem zkoušela střední a maxi. Bohužel musím říci, že střední je praktičtější, protože se s ním maže bez sebemenšího problému. Taky je hezčí a znovu-naplnitelné.

U maxi balení Vás škrábe okraj deodorantu, takže musíte náplň opravdu hodně vysunout, aby se to nedělo. Tohle by měl výrobce doladit.

Jestli si myslíte, že se po tomhle deodorantu budete méně potit, jako se to běžně děje po Rexoně, tak jste na omylu. Chlapi na salse si hold museli zvyknout, že jsem víc ulepená, než obvykle. ALE, když se potíte, deodorant se krásně rozvoní, čímž se zbavíte zápachu bez toho, aniž byste škodili vlastnímu zdraví. Protože potit se je sice nepříjemný zvyk, nicméně naše tělo zbavuje toxinů a to je žádoucí.

Deodorant je potřeba aplikovat častěji, než jste zvyklí. Já ho používám tak 3-4x denně? Záleží na tom, jak často se potím. Potím se totiž hodně ze stresu.

Na Biorythme je taky super, že vůbec nevysušuje, ale naopak vyživuje díky bambuckému máslu. Fakt jsem s ním ohromně spokojená, takže jestli přemýšlíte, že byste vyměnili klasický deodorant anebo antiperspirant za něco zdravějšího, směle do toho. S Biorythme prostě nejde šlápnout vedle.

 

 

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky