Kosmetika Urtekram

Urtekram je hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky a patří mezi největší výrobce BIO kosmetiky v celé Skandinávii.

Ne všechno se od Urtekramu řadí mezi NT domácnost a proto je velmi důležité kontrolovat složení jednotlivých produktů. Například deodorant bych od Urtekramu nekoupila, ovšem taková zubní pasta, dětská kosmetika, či šampon jsou super!

My doma celkem pravidelně používáme všechny tři zmíněné věci. Naše nejoblíbenější příchuť zubní pasty je máta a zelený čaj, protože chutná jako zelená ervais žvýkačka – jen méně intenzivněji. Manžel si z počátku stěžoval, že pasta málo pění, ale já bych si toho ani nevšimla… Nakonec si zvykl a je spokojený stejně jako já.

Malá si čistí zuby jejich dětskou verzí. Hodně lidí nakupuje pasty Jack and Jill, jenomže u této značky není znám původ EO, takže raději sahám po Urtekramu.

Z šamponů kupuji buďto kopřivový anebo rasul, ale rasul se nám na blonďaté vlasy osvědčil více. Voní po třtinovém cukru, mátě a moje kštice se po něm krásně leskne. Na tmavší vlasy bude asi pro změnu lepší kopřivový.

A pak používáme na malou dětskou mycí emulzi na tělo i vlasy. Původně jsem od Urtekramu používala jejich klasický dětský šampon a na tělo olivové mýdlo Knossos, ale je mi pohodlnější mít jeden produkt, protože často cestujeme.

Celkově bych značku Urtekram zhodnotila jako velice kvalitní a funkční kosmetiku, se kterou jsme všichni v rodině moc spokojeni. Minimálně zubní pastu už bych si třeba jinde nekoupila…

V naprostém pořádku jsou i mýdla, jen my máme hold raději mýdlárnu Š.iva, takže se jimi už dále nezásobovali…

 

Tento článek není sponzorovaný.
Fotím Canonem D60.

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky