Kosmetika Urtekram

Urtekram je hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky a patří mezi největší výrobce BIO kosmetiky v celé Skandinávii.

Ne všechno se od Urtekramu řadí mezi NT domácnost a proto je velmi důležité kontrolovat složení jednotlivých produktů. Například deodorant bych od Urtekramu nekoupila. Ale taková zubní pasta, dětská kosmetika, či šampon jsou super!

My doma celkem pravidelně používáme všechny tři zmíněné věci. Naše nejoblíbenější příchuť zubní pasty je máta a zelený čaj, protože chutná jako zelená ervais žvýkačka – jen méně intenzivněji. Manžel si z počátku stěžoval, že pasta málo pění, ale já bych si toho ani nevšimla… Nakonec si zvykl a je spokojený stejně jako já.

Malá si čistí zuby jejich dětskou verzí. Hodně lidí nakupuje pasty Jack and Jill, jenomže u této značky není znám původ EO, takže raději sahám po Urtekramu.

Z šamponů jsem zkoušela kopřivový a rasul. Mě osobně nevyhovuje ani jeden, ale manžel si pochvaluje kopřivu.

Naše Eliška používá mycí emulzi na tělo i vlasy. Původně jsem od Urtekramu kupovala jejich klasický dětský šampon, ale emulze je lepší pro alergiky, což naše dítě je.

Celkově bych značku Urtekram zhodnotila jako velice kvalitní a funkční kosmetiku, se kterou jsme všichni v rodině moc spokojeni. Minimálně zubní pastu používáme přes už přes dva roky a nehodláme to měnit.

V naprostém pořádku jsou i mýdla, jen my máme hold raději mýdlárnu Š.iva, takže se jimi nezásobujeme.

 

Tento článek není sponzorovaný.
Fotím Canonem D60.

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky