„Mezi stromy“ veganský piknik v Kolíně

Veganské jídlo jsem jedla pořádně až dnes. Kdysi jsem se chystala na piknik ve stromovce od Ceady, ale většinou mi do toho něco vlezlo..

Letos na mě ale vyskočila youtube upoutávka na Kolínskou akci, kterou pořádala mimo jiné Ester a řekla jsem si, že v rámci přestěhování se, bych mohla konečně přijít.

V Praze bylo vždycky tolik možností, že člověk nevěděl kam dřív. Nikdy jsem ale neměla pocit, že by tam byly vítány maminky s dětmi. Tady to bylo jiné.

Akce se konala v parku blízko hřiště, což byla další výhoda. Navíc se díky překrásné výzdobě nedala přehlédnout.

Všude bylo tolik květin, že si člověk připadal skoro jako na svatbě. Působilo to kouzelně. A když si vzpomenu na věnečky ve vlasech okolo, říkám si, že už chyběl jen létající jednorožec.

Jídla bylo dosyta. Nevím jestli jste někdy slyšeli o sdíleném pikniku, ale funguje to tak, že kdo chce, tak něco přinese a ostatní to pak směle uzobávají. Samozřejmě je po ruce i bar, kde si můžete dát něco jistějšího. Dostane se Vám i dobrého vína, zdravé limonády a pokud máte chuť na obyčejnou vodu, prostě popadnete skleničku z přepravky, načepujete si zdarma vodu a přisednete si zpět ke stolu.

Součástí pikniku byl i lokální designmarket. A pokud jste měli čas, mohli jste si nechat udělat tetování hennou.

Zamilovala jsem si ohromné lapače snů, které kolem nás povlávali na větvích stromů a jeden jsem si také pořídila. Prostě nešlo odolat.

Pak jsem si koupila naprosto nepřekonatelnou směs ´erických olejů, která je vhodná pro těhotné. Dnes si jí chystám nakapat do difuzéru, tak se těším, jak se to tu krásně provoní.

No a Blondýna uchvátila výroba BF obuvi, konkrétně Hurache sandálků. Tam jsme strávili asi 2,5 hodiny, protože malá objevila tužky s papírem.

Atmosféra byla velmi milá. Jen mě mrzí, že jsme se se s někým pořádně neseznámili. Měla jsem pocit, že je to tím, že spousta lidí dělala spíš fotky na instagram a natáčela vlogy místo toho, aby se více socializovali. To jediné mě na tom asi zklamalo.

V každém případě se příští rok chystám na piknik znova, tak se to třeba sejde lépe a popovídáme si. 🙂 Přijdete se podívat také?

 

Vaše T.

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky