Velká recenze netoxické dekorativky

Ještě před dvěma lety byste u mě našli plnou krabici šminek, která si pyšnila skvosty známých HE značek typu NARS, UD, MUF atd. Většinu z nich jsem ale z nedostatku času pro sebe, musela dát pryč.

Na mateřské dovolené ztratíte potřebu usilovat o Miss roku a omezíte své líčení na minimum. Ta nejdůležitější věc, se kterou si bohatě vystačíte, je korektor. Na ostatní kosmetiku se většinou práší v šuplíku.

Nikdy nezapomenu příhodu, jak Eliška vyštrachala rtěnku, celou ji vypotřebovala a jelikož jsem měla zrovna slabou chvilku a usnula jsem, stihla mi opatlat i prsa při kojení. Manžel se mi smál ještě dobrý týden.

No jo, ale Eliška se po té rtěnce děsně osypala, což mě donutilo přemýšlet nad tím, jestli tyhle „srágory“ k životu vlastně potřebuji. Nejsnazší by pochopitelně bylo, kdybych se malovat prostě přestala, ale to nechci. Já se líčím ráda.

Rozhodla jsem se proto zkusit přírodnější produkty, ale ukázalo se, že tam není velký rozdíl ve složení a že jestli chci něco opravdu zdravého, budu muset sáhnout po kosmetice, která v sobě ukrývá, co nejméně toxinů.

Nebudu lhát, výběr byl malý a pro sušenky jako já, doslova žalostný. Nakonec jsem ale objevila pár produktů, které mohu s čistým svědomím doporučit a které se stali moji každodenní líčící rutinou.

 

Asi začneme tím korektorem…

Už od narození trpím ohromnými tmavofialovými kruhy po očima. Je to jediná věc, kterou na sobě vyloženě nesnáším a kterou se neustále snažím kamuflovat. No a s dítětem je to samozřejmě ještě horší. Leckdo by si tipl, že snad potají fetuji, ale fakt ne. Prostě jsem se takhle narodila. Co mi ale úspěšně pomáhá můj zombie stav změnit v princeznu, je korektor od značky Lily Lolo. Je to vlastně jediný produkt, který mám od této značky ráda a to i přes jejich dlouho vychvalovaný rozjasňovač. Svoji práci odvádí perfektně a dovolím si říci, že jsem v životě neměla lepší camuflage. Kromě toho se prodává za velmi příznivou cenu.

 

 

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky