Blondýn aneb za všechno může auto-dráha

Často se mě ptáte, jak jsem poznala svého muže.

Potkali jsme se na auto-dráze, kde nás spolu seznámil můj táta. Blondýn – tak mu tady budeme říkat, byl o 5 let starší, než já a protože mě bylo rovných 15, neměli jsme si prakticky co říct. On byl vysokoškolský student ve vážném vztahu a já malá holka, co se teprve hledala.

Naše kamarádství začalo až o pár let později, když jsem se jednoho dne rozhodla účastnit dvouhodinovky v Hlinsku. Nezbylo na mě místo v autě, kterým jezdím běžně a tak jsem výjimečně jela s Blondýnem.

Pamatuji se, že jsem byla nervózní, jelikož jsem Blondýna skoro neznala. Vždycky mi přišlo, že jsme každý z jiný planety. Možná to nás nakonec sblížilo.

Po pár kilometrech společné jízdy jsem si totiž uvědomila, že je mi s tím klukem dobře. Z blondýna a mě se proto stali dobří přátelé.

Během našeho kamarádství se Blondýn stihl rozejít s přítelkyní a odletět za prací do Anglie. Já se mezi tím zasnoubila s mým Ex přítelem.  Ze zásnub ovšem sešlo. Přestalo to klapat. No a jelikož jsme s Blondýnem měli plnou náruč starostí, sotva jsme si napsali.

Až pak po delší době, kdy jsem myslela, že už se jen tak neuvidíme, se z ničeho nic ozval. Řekl mi, že má dovolenou a chce mě vidět.

S Blondýnem jsme rádi chodívali na kešky. Byla to naše malá tradice, která nám scházela a proto jsme si ji chtěli připomenout krátkým moto-výletem do přírody. Z obyčejného o výletu se pak staly 4 výjimečné dny pod širákem, během kterých mezi námi přeskočila jiskra.

V noci jsme pozorovali perseidy, rána trávili v cukrárně a odpoledne jsme vymetali památky. Dokonce mě Blondýn vzal k sobě na chalupu, aby mě představil rodině. Ta byla moc milá a pozvala mě k nim na svatbu.

Při loučení, se nám od sebe vůbec nechtělo. Letadlo do Anglie mu letělo už za 5 hodin a my se na sebe pořád culili jako bychom si každou chvíli měli skočit kolem krku. Jenomže já měla v hlavě trochu zmatek ohledně mého Ex přítele, se kterým jsem se čerstvě rozešla a tak jsem nechtěla být zbytečně hrrr. Řekla jsem si, že se vše vyjasní, až Blondýn přijede za 14 dnů.

A taky že vyjasnilo. Na letišti jsem ho přivítala s otevřenou náručí. Motýlci mi poletovali žaludkem jakoby mi bylo zase 15 a jak jsem se teprve cítila, když mi Blondýn řekl, že mě má rád.

Na svatbě své sestry mě k tomu všemu pozval rande. Ale ne na jen tak ledajaké rande! Vzal mě totiž do Itálie.

První pusu jsme si dali na pláži. Stáli jsme na mole, on telefonoval a když domluvil, řekla jsem si: „Teď a nebo nikdy“. Pak jsem ho chytla za límec a on to stačil vyfotit. Teď mám tu krásnou fotku v rámečku u postele.

Ještě ten den jsme se chtěli vzít. Já vím, zní to bláznivě, ale srdci člověk neporučí. Prostě to byl ON a já pro něj ONA.

Milovali jsme se tak moc, že si mě po návratu z Itálie nastěhoval k sobě do Crewe. Bydleli jsme kousek od Walles. Racci mi sedávali každé ráno na parapetech okna a vítr foukal, jako nikde.

O rok a tři měsíce později jsme si splnili sen a rozhodli se vrátit do Itálie, abychom se konečně vzali oficiálně. Ne každému naše rozhodnutí připadalo rozumné, ale nám to bylo jedno.

Byla to ta nejkrásnější a nejdojemnější svatba, kterou jsem si mohla přát. I když Blondýn ji kupodivu probrečel mnohem víc, než já. 😀

Abych pravdu řekla, neměla jsem to v životě vždycky jednoduchý a tak jsem  nevěřila, že dokážu být tak moc šťastná, jako teď.

Myslela jsem si, že nenajdu nikoho, kdo by mě miloval takovou, jaká jsem, protože jsem velmi poznamenaná tím, jak mi v dětství onemocněla maminka. Jsem hold svá a ne každý to snese.

Později mi ale došlo, že problém sama se sebou mám hlavně já. Šťastný konec si totiž člověk píše sám.

O to víc mě dojalo, když jsem zjistila, že čekám miminko. Eliška je taková hvězda našeho života a já doufám, že nezůstaneme jen u jedné.

Jsem moc ráda, že jsem se dokázala se svým EX přítelem rozejít, i když se to v jednu chvíli zdálo nemožné. Od té doby, co jsem ho vystrnadila ze svého života, jsem teď mnohem klidnější a vyrovnanější.

Možná proto bych chtěla vše, kteří se momentálně nachází v komplikovaném vztahu poradit, aby se kousli a svého partnera jednoduše opustili. Jinak nikdy nebudete šťastni.

Ono všechno zlé je totiž k něčemu dobré. A jaký si to uděláš, takový to máš.

T.

Komentáře

 

O mně

Jmenuji se Terka, je mi 25 let a pocházím z Prahy.

Tančím zouk, miluji vaření a ráda píšu tužkami s kulatým hrotem.

Můj nejhezčí den v životě byl, když jsme spolu s Blondýnem poprvé vyrazili do města Conwy a procházeli se po hradbách.

Bojím se škvorů a nesnáším kyselé okurky.

Blogerky